AYSİAD Yeni Üyelerine "Hayırlı Olsun" dedi

Avrasya Yönetici Sanayici ve İş  Adamları Derneği( AYSİAD), Pazar günü düzenlediği Kahvaltıda yeni üyelerin beratlerini verdi.

Denizli'de Çamlık Kahve Diyarında gerçekleşen Kahvaltıya AYSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Catlık, Yönetim Kurulu üyeleri, Aysiad önceki Dönem Başkanları, mevcut ve yeni üyeler katılım sağladı. Kahvaltıda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Catlık, "Avrasya Yönetici Sanayici İş Adamları Derneği, bir sivil toplum kuruluşu olarak, Demokrasi ve Evrensel ilkelerine bağlı, Atatürk ilke ve inkilaplarının ışığında çağdaş bir anlayışla dürüst, işinde başarılı, Ahlaklı iş insanlarını bir çatı altında toplayarak tanışma ve kaynaşmayı sağlamak, mesleki konularda bilgi alışverişi yapmak, üyelerinin ilgili olduğu özel ve resmi kuruluşlarla ilişkilerini geliştirmek,  derneğin faaliyet alanlarına giren konularda kamuoyunu bilgilendirmek, Türk dünyası ile ilişkileri geliştirmek, ekonomik, kültürel, ve sosyal konularda fikirler ve projeler üretmek derneğimizin en temel görevleridir. 23 Mart 2020 tarihinde yapılan bakanlar kurulu toplantısıyla belirlenen covid-19 pandemi kuralları nedeniyle üyelerimizle istediğimiz gibi birlikte olamasakta yaptığımız çalışmalarla sanayici ve iş insanı kimliğimizle ülkemizin geleceğini şekillendirmek için birçok projenin içinde olduk. Farkındalık, üretim, pazar arayışlarında sınırlarımızı ülke dışına çıkardık. Hem Yurt dışı ziyaretleri hem de yabancı misyon büyükelçilerimizi ağırlayarak gelişim ve değişime ayak uydurmak için çaba göstermekteyiz. Gelişen dünyada dijital eşikleri hazırlamak adına genç nesillere olan akademik yatırımlarımızı Genç AYSİAD ile koordineli olarak yönetmekteyiz. 
Bugün ki kahvaltımızda beratlarını alacak yeni üyelerimizle gelişime ve değişime açık bir organizasyon yapımızla sektörel farklılıkları da gözeterek yeniden organize olmak niyet ve gayretinde olduğumuzun bilinmesini isterim. Yeni üyelerimizin AYSİAD’ ımızın  varolan gücüne güç katacağını ve daha da güçlenerek yolumuza devam edeceğimize inanıyorum. Ailemize katılan tüm yeni üyelerimize hayırlı olsun.”  dedi. 

Geniş katılımla gerçekleşen kahvaltı da, AYSİAD' a yeni katılan 25 yeni üyeye beratları takdim edildi.

EKREM ŞENOL BALCIOĞLU    BALCIOĞLU GRUP
FUNDA KABALAY    FERDA BİLİŞİM
OKAN OĞUZ    ASİES, LUXE HOME
ÖZKAN DUHAN     DOĞKA KİMYASAL
MUSTAFA KARABABA    MALİ MÜŞAVİR
ÖZNUR ÖZCAN ÇENGEL    MALİ MÜŞAVİR
IŞINER SATOĞLU    CERRAHİ HASTANESİ
MEHMET ERTUĞRUL GÖKCE    GÖKCE AMBALAJ
SÜLEYMAN ÖĞÜT    KAYI OTOMOTİV
YILDIRAY KIZIL    YILMAZ ALÜMİNYUM
İBRAHİM ANADOLULU    ANADOLOTİON ELKTRİK
RECEP BEŞPARMAKKAYA    RBM MÜHENDİSLİK
FATMA HANIM SUBAŞI    SUBAŞI YAPI MİMARLIK
MURAT DEMİRER     KISMET TEKSTİL
MUSTAFA KEMAL ŞAHAN     BÜKE YAPI
TÜRKAY BERBEROĞLU    DENİZLİ VETERİNERLİK HİZ.
HASAN OZAN GÜRCAN    KAYIBAĞ ŞARAPCILIK
MEHMET KAHRAMAN    MEKA MERMER
AHMET KOZALIOĞLU    AKYEL GROUP
CÜNEYT SÜLLÜ    SÜLLÜ YAPI 
MURAT TUNCER    YAPITAŞ
HALİL İBRAHİM ÇERÇİ    PETRA YAPI 
ERDOĞAN ER     ORTEPEDİST
UĞUR DOĞAN    AVRASYA GENÇ GİRİMŞİLER TOPLULUĞU KOMİTE BAŞKANI
ECEM ÖRS    AVRASYA GENÇ GİRİMŞİLER TOPLULUK KBAŞKANI

11 01 2022

0