AYSİAD Yeni Üyelerine "Hayırlı Olsun" dedi

Avrasya Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği( AYSİAD), Pazar günü düzenlediği Kahvaltıda yeni üyelerin beratlarını verdi.Denizli’de Çamlık Kahve Diyarında gerçekleşen Kahvaltıya AYSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Catlık, Yönetim Kurulu üyeleri, Aysiad önceki Dönem Başkanları, mevcut ve yeni üyeler katılım sağladı.

Kahvaltıda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Catlık“Avrasya Yönetici Sanayici İş Adamları Derneği, bir sivil toplum kuruluşu olarak, Demokrasi ve Evrensel ilkelerine bağlı, Atatürk ilke ve inkilaplarının ışığında çağdaş bir anlayışla dürüst, işinde başarılı, Ahlaklı iş insanlarını bir çatı altında toplayarak tanışma ve kaynaşmayı sağlamak, mesleki konularda bilgi alışverişi yapmak, üyelerinin ilgili olduğu özel ve resmi kuruluşlarla ilişkilerini geliştirmek,  derneğin faaliyet alanlarına giren konularda kamuoyunu bilgilendirmek, Türk dünyası ile ilişkileri geliştirmek, ekonomik, kültürel, ve sosyal konularda fikirler ve projeler üretmek derneğimizin en temel görevleridir. 23 Mart 2020 tarihinde yapılan bakanlar kurulu toplantısıyla belirlenen covid-19 pandemi kuralları nedeniyle üyelerimizle istediğimiz gibi birlikte olamasakta yaptığımız çalışmalarla sanayici ve iş insanı kimliğimizle ülkemizin geleceğini şekillendirmek için birçok projenin içinde olduk. Farkındalık, üretim, pazar arayışlarında sınırlarımızı ülke dışına çıkardık. Hem Yurt dışı ziyaretleri hem de yabancı misyon büyükelçilerimizi ağırlayarak gelişim ve değişime ayak uydurmak için çaba göstermekteyiz. Gelişen dünyada dijital eşikleri hazırlamak adına genç nesillere olan akademik yatırımlarımızı Genç AYSİAD ile koordineli olarak yönetmekteyiz.

Bugün ki kahvaltımızda beratlarını alacak yeni üyelerimizle gelişime ve değişime açık bir organizasyon yapımızla sektörel farklılıkları da gözeterek yeniden organize olmak niyet ve gayretinde olduğumuzun bilinmesini isterim. Yeni üyelerimizin AYSİAD’ ımızın  varolan gücüne güç katacağını ve daha da güçlenerek yolumuza devam edeceğimize inanıyorum. Ailemize katılan tüm yeni üyelerimize hayırlı olsun.”  dedi. 

Geniş katılımla gerçekleşen kahvaltı da, AYSİAD’ a yeni katılan 25 yeni üyeye beratları takdim edildi.

EKREM ŞENOL BALCIOĞLUBALCIOĞLU GRUP
FUNDA KABALAYFERDA BİLİŞİM
OKAN OĞUZASİES, LUXE HOME
ÖZKAN DUHANDOĞKA KİMYASAL
MUSTAFA KARABABAMALİ MÜŞAVİR
ÖZNUR ÖZCAN ÇENGELMALİ MÜŞAVİR
IŞINER SATOĞLUCERRAHİ HASTANESİ
MEHMET ERTUĞRUL GÖKCEGÖKCE AMBALAJ
SÜLEYMAN ÖĞÜTKAYI OTOMOTİV
YILDIRAY KIZILYILMAZ ALÜMİNYUM
İBRAHİM ANADOLULUANADOLOTİON ELKTRİK
RECEP BEŞPARMAKKAYARBM MÜHENDİSLİK
FATMA HANIM SUBAŞISUBAŞI YAPI MİMARLIK
MURAT DEMİRERKISMET TEKSTİL
MUSTAFA KEMAL ŞAHANBÜKE YAPI
TÜRKAY BERBEROĞLUDENİZLİ VETERİNERLİK HİZ.
HASAN OZAN GÜRCANKAYIBAĞ ŞARAPCILIK
MEHMET KAHRAMANMEKA MERMER
AHMET KOZALIOĞLUAKYEL GROUP
CÜNEYT SÜLLÜSÜLLÜ YAPI
MURAT TUNCERYAPITAŞ
HALİL İBRAHİM ÇERÇİPETRA YAPI
ERDOĞAN ERORTEPEDİST
UĞUR DOĞANAVRASYA GENÇ GİRİMŞİLER TOPLULUĞU KOMİTE BAŞKANI
ECEM ÖRSAVRASYA GENÇ GİRİMŞİLER TOPLULUK KBAŞKANI
10 01 2022

0