AYSİAD GAZETESİ ÇIKIYOR !!

 AYSİAD Gazetesini çıkartıyor!!

Avrasya Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği AYSİAD uzun süredir üzerinde çalıştıklarını söyleyerek çok yakında AYSİAD Gazetesinin çıkartılacağını ve AYSİAD Üyelerini herkesin tanıyacağını söyledi.

AYSİAD Başkanı Mahmut Catlık; "Her geçen gün büyüyen derneğimizin yapmış olduğu çalışmaları, derneğimizi oluşturan kıymetli üyelerimizin Mesleki potansiyellerini, başarılarını, kendi sektörleriyle alakalı bilgilerini tüm Denizli’mize anlatmak Kamu oyuyla paylaşmak  ve tüm kamu, kurum ve kuruluşlarının üyelerimizi tanımalarını sağlamak, üyelerimizin genel niteliğini tanıtmak ve anlatmak adına her 2 ayda bir 2.000 adet AYSİAD Gazetesi çıkarılacaktır. Haberleri çıkacak olan üyelerimiz hiç bir bedel ödemeyecektir.Tüm Masraflar AYSİAD tarafından karşılanacaktır. Her sayımızda 10 firmamız tanıtılacak 5 firmamız ve Farklı meslek erbabı arkadaşlarımızın köşe yazıları olacaktır. Niteliğimizi,hedeflerimizi AYSİAD’ımızın gücünü üyelerinden aldığını tüm Denizli anlayacaktır.

Aysiad gazetemiz ile alakalı daha geniş bilgileri en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Desteklerinizi bekliyoruz. " dedi.


09 07 2021

78