AYSİAD BAŞKANI MAHMUT CATLIK GÜVEN TAZELEDİ

Denizli’nin en önemli Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan Avrasya Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği AYSİAD, 9.Olağan Genel Kurulunu Merkezefendi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Genel Kurula Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, AYSİAD önceki Dönem Başkanları, AYSİAD üyeleri ve iş insanları katıldı. Genel Kurul Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Catlık’ın açılış konuşması ile başladı. Divan Başkanlığını Kemal Yamuç, Divan üyeliklerini ise Ali Önal, Hüseyin Erikler ve Yusuf Kabukçu’nun yaptığı genel kurulda Faaliyet raporu, Denetleme raporu ve taslak bütçeler okundu.

AYSİAD Başkanı Mahmut Catlık ise yaptığı konuşmada 2018 yılından bu yana yaptıkları çalışmaları anlatırken “Bugüne kadar AYSİAD’ın değerlerini gittiğimiz her yerde, her toplantıda anlattık. Anlatmaya da devam edeceğiz. Çok önemli bir ismimiz var. Yeni dönemde AYSİAD’ı daha da ileriye götürmek için tüm üyelerimizle birlikte var gücümüzle çalışmayı sürdüreceğiz. Temel felsefemiz Türk Milletine, ülkemize ve ilimize hizmet etmektir. ” dedi. Tek liste ile gidilen seçimde Başkan Mahmut Catlık tekrar Başkan seçilerek güven tazeledi.


10 04 2021

0