AYSİAD' DAN NORMALLEŞMEDE İLK ETKİNLİK

Kısa adı AYSİAD olan Avrasya Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Mahmut Catlık, 1 Mart’ta başlaması beklenen yeni normalleşme takvimi içinde AYSİAD olarak düzenleyecekleri ilk etkinliğin ayrıntılarını ilk kez Denizli Metropol ekranında açıkladı.

ÖZEL HABER
Denizli Metropol'de "Metropol Gündemi" Programının konuğu kısa adı AYSİAD olan Avrasya Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Mahmut Catlık oldu. Catlık Denizli ve ülke ekonomisi ve iş dünyasını yakından ilgilendiren konulara değindi. 2004 yılında kurulan AYSİAD’ın bugüne kadar yaptığı çalışmaları da anlatan Başkan Catlık, yeni normalleşme ile birlikte ilk etkinliklerini yapacak olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Catlık “AYSİAD olarak pandemiden hemen önce 1.5 yılda 170 etkinlik yaptık. Etkinlik programlarımızın devamı da vardı. Pandemi nedeniyle yapamadık. Şimdi aynı heyecanı yine duyuyoruz. Yeni normalleşmeyle birlikte ilk etkinliğimizi yapıyoruz. Bunun duyurusunu da buradan ilk kez Denizli Metropol aracılığı ile duyurayım. Denizli Ticaret Odamızın da destekleriyle Eko Avrasya paydaşlığında 25 Mart’ta Ukrayna Büyükelçimizi Denizli’ye getiriyoruz. Geçen yıl Kazakistan Büyükelçimizi konuk etmiştik. Birçok farklı sektörlerde ziyaretler yapacak. Denizli’yi kendisini tanıtacağız ve Denizli’nin potansiyelini anlatacağız. Önümüzdeki süreçte diğer ülke büyükelçilerini tek tek Denizli’ye getireceğiz. AYSİAD olarak 2021 yılında büyük projelerimiz var. İş insanlarına yönelik projelerimiz sürecek. Diğer STK’larla ortak projeler yapmak istiyoruz. Birlik ve beraberlik içinde amacımız iş adamlarımızı geliştirmek ve onlara farklı sektörlerdeki iş potansiyellerini tanıtmak ve oluşturmak, ayrıca yurt dışından personel sağlamak temini sağlamak gibi projelerimiz sürecek” diye konuştu. 

01 03 2021

130