GENÇ AYSİAD TOPLULUĞU YENİ DÖNEME HIZLI BAŞLADI

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Geleceği, Aklın ve Bilimin Işığında çalışan Yüreği Vatan ve Bayrak sevgisiyle dolu, hayal eden, Mücadele eden, Üniversite-sanayi işbirliğini bir adım ileriye götürerek, Türkiye’nin geleceğini ilgilendiren her konuda söz sahibi olabilecekleri, staj, eğitim ve iş istihdamlarını sağlayabilecekleri, AYSİAD fikri çizgilerine bağlı kalma prensibiyle kurulan geleceğin iş insanları AVRASYA GENÇ GİRİŞİMCİLER Topluluğu mücadele etmeye hazırdır.

Genç AYSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Doğan ve Yönetim Kurulu arkadaşları ile çalışmalarına çok hızlı bir şekilde başlamıştır.

AYSİAD 14.Ödül Töreni etkinliğine GENÇ AYSİAD TOPLULUĞU olarak yoğun katılım gösterdiler.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Merkezefendi Engelsiz Yaşam Merkezi ile ortak projede yer aldılar.Genç AYSİAD olarak ilkini gerçekleştirdikleri 1.Yönetim ve Liderlik paneli konuşmacıları AYSİAD üyesi Avukat İbrahim AÇIKGÖZ ve Sanayici Yusuf KABUKÇU ‘nun katılımlarıyla gerçekleşti.

2.sini gerçekleştirecekleri Yönetim ve Liderlik Paneli 12.12.2019 Perşembe günü saat 20.00 da AYSİAD dernek ofisinde olacaktır. Konuşmacılarımız AYSİAD üyesi Ünal ERDOĞAN ve İlhan ORHAN olacaktır.Speaking Club Etkinliliği ile yabancı dili geliştirmek adına verimli bir etkinlik gerçekleştirdiklerini söyleyen GENÇ AYSİAD; 

“ Özgür ve özgün biçimde sohbet edip keyifli zaman geçirdiğimiz “Güzel ama İngiliççe " konseptimizle keyifli zaman geçirdik. Amacımız kendimizi geliştirmenin yanı sıra etkinliği aktivitelerle destekleyerek yepyeni bir konsept yaratmak oldu. Böylelikle birçok insanın korkulu rüyası olan yabancı dili konuşma üzerine nitelikli bir etkinlik gerçekleştirdik. Başlıca etkinliklerimiz

1) Introduction (tanıtımlar)

2) Tornado ( küçük bir karışık oturma oyunu)

3)Get to Know (kendini tanıtma )

4) Vocablary Game (kelime oyunu)

5)Speaking Club (konuşma kulübü) “ şeklinde açıkladılar.

 


Genç AYSİAD değerli AYSİAD üyeleri ile bu etkinliklerde buluşmak için sabırsızlıkla beklemektedir.

10 12 2019

1