AYSİAD, SUBAŞIOĞLU'NU AĞIRLADI

Gerçekleştirilen toplantıya Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, AYSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Catlık, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Erol Akça, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Abdurrahman Demirdak, Yönetim Kurulu üyeleri ve üyeler katılım sağladı. Başkan Subaşıoğlu, AYSİAD üyeleriyle tanışarak, düşüncelerini aldı ve yeni projeleri hakkında istişarelerde bulundu.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “ Geçtiğimiz 5 yıl içerisinde AYSİAD camiası olarak hem başkanlar hem de yönetim kurulu ile işbirliği içerisinde Merkezefendi Belediyesi ile AYSİAD birlikteliğini güzel bir şekilde gerçekleştirdik. 

En Güzel Türkçe isimli işyerleri başta olmak üzere de birçok ortak projeye imza attık. Başkanlarımızla hem de yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte birçok zaman istişareler yapıp, projelerimizle ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Onun için AYSİAD başkanlarımıza ve AYSİAD camiasına çok teşekkür ediyorum.'' dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Catlık ziyaretlerinden dolayı Başkan Subaşıoğlu'na teşekkür ederek hediyesini takdim etti.

25 01 2019

1